ŚRODOWISKA NIEPRODUKCYJNE
Budowanie i zarządzanie środowiskami nieprodukcyjnymi oraz procesem wydań i wdrożeń.
Delphix -- Parasoft -- Sonatype -- XebiaLabs

BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo teleinformatyczne oraz biznesowe
BlueLiv -- Delphix Masking Engine -- RiskIQ -- Spica Masking Guard

MONITORING APM
Monitoring aplikacyjny, bazodanowy, infrastrukturalny
Dynatrace

Dynatrace

Every user, every app, everywhere. AI powered, full stack, automated.

Platforma Dynatrace jest systemem typu all-in-one performance monitoring, zapewniającą aktywne monitorowanie parametrów środowiska aplikacyjno-systemowo-infrastrukturalnego w czasie rzeczywistym. System, w ramach monitoringu przeprowadza kompleksową analizę jego parametrów i zależności na wskroś wszystkich warstw i technologii. Analizie poddany zostaje cały ruch zapewniając wgląd w szczegóły każdej pojedynczej transakcji.

Sztuczna inteligencja zaimplementowana w narzędziu, wspomaga rozwiązywanie problemów wydajnościowych oraz dostępności usług, zanim zostaną one zidentyfikowane przez administratorów monitorowanych środowisk.

Dynatrace zapewnia wgląd w doświadczenia użytkowników na warstwie frontend. Dane te są korelowane z wydajnością serwerów aplikacyjnych oraz infrastruktury z uwzględnieniem m.in. serwerów, kontenerów i rozwiązań w chmurze. Rozwiązanie zapewnia monitoring end-to-end, czyli od inicjalnej akcji użytkownika, poprzez warstwę usług aplikacyjnych, procesów i usług sieciowych. Działa niezależnie od skomplikowania architektury i złożoności środowiska.

Rozpocznij darmowy 15-dniowy trial i ZMIERZ SIĘ Z NOWĄ RZECZYWISTOŚCIĄ

 

Start free trial

 

*nie wymagamy karty kredytowej

*środowisko gotowe do pracy w 5 minut